Moje konto Moje konto

Pianka Foam Clay 6 kolorów

25.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 7 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Pianka Foam Clay 6 kolorów

Zestaw 6 kubeczków wyjątkowej w dotyku i dającej się łatwo formować pianki do modelowania Foam Clay. Każdy kubeczek zawiera 14g masy plastycznej w innym kolorze.

Pianka Foam Clay to masa złożona z drobnych kuleczek. Jest miła w dotyku, bardzo elastyczna i nie wymaga ugniatania, aby łatwo dała się formować. Można ją nakładać na powierzchnie trójwymiarowe i płaskie, a także tworzyć z niej figurki jak z plasteliny.

Pianka Foam Clay jest samoutwardzalna. Po kilku godzinach zasycha - od 2 do 24 godzin w zależności od wielkości i grubości modelu. Kubeczki, w których jest sprzedawana masa, są szczelnie zamykane dzięki czemu po zdjęciu folii zabezpieczającej nadal można w nich przechowywać masę plastyczną, która nadaje się do ponownego użycia. Jeśli dziecko nie dokończyło lepić figurki, można schować ją do torebki strunowej i tak przechowywać do momentu sfinalizowania dzieła. Jeśli mimo wszystko masa trochę wyschnie, można ją lekko zwilżyć wodą, aby odzyskała swą elastyczność.

Do zestawu dołączony jest plastikowy patyczek do formowania masy. Masa można się także bawić przy użyciu innych wykrawaczy i foremek.

Piankę Foam Clay można ze sobą łączyć w celu uzyskania innych kolorów.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Produkty powiązane z produktem Pianka Foam Clay 6 kolorów