Moje konto Moje konto

Klej introligatorski Magic w tubce 45g

3.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 11 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 22396

Producent: Kamaben

variant image

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Niedostępny

3.50
variant image

Na stanie: 11 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

3.90
szt.

Opis produktu Klej introligatorski Magic w tubce 45g

Introligatorski klej Magic to produkt wygodny w obsłudze oraz prosty w aplikacji, a przy tym niezwykle trwały i wydajny. Wyróżnia się również szerokim zastosowaniem — jest to ceniony na rynku klej introligatorski oraz produkt uwielbiany przez miłośników scrapbookingu. Doskonale sprawdzi się do klejenia drewna, papieru, kasetonów, korka, styropianu, tkaniny, filcu, skóry, ceramiki, kryształowych salaterek, czy donic, folii aluminiowej i puzzli. Klej Magic w tubce jest klejem przezroczystym, który po wyschnięciu zachowuje pełen poziom elastyczności oraz nie brudzi rąk podczas pracy.

Dzięki temu, że klej Magic dostępny jest w opcji z cienką końcówką, umożliwia precyzyjne dawkowanie produktu, bez konieczności usuwania jego nadmiaru. Można używać go do wykonywania różnego rodzaju prac, takich jak: wyklejanie ozdób z papieru, koralików, cekinów, czy tworzenia albumów i kartek okolicznościowych. Klej Magic i jego główne zalety: nie brudzi rąk, staje się przezroczysty po wyschnięciu, wyróznia się pełną elastycznością, posiada szerokie zastosowanie.

Dlaczego warto wybrać klej Magic?

  • klej introligatorski CR
  • przeźroczysty i elastyczny po wyschnięciu
  • nie brudzi
  • doskonale sprawdzi się do klejenia drewna, papieru, kasetonów, korka, styropianu, tkaniny, flicu, skóry, ceramiki, kryształowych salaterek, wazonów zabyrkowych, donic, folii aluminiowej, puzli, grzbietów książek czy brył geometrycznych
  • dostępny w dwóch wariantach tradycyjny lub z cienką końcówką 
  • waga ok. 45 g

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: