Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybko, sprawnie, wygodnie

Gwarancja szybkiej dostawy 24h

Szybki kontakt

81 534-12-79
667-448-338

skleplater@gmail.com

Czynne Pn-Pt
  9:00-18:00 
Sobota
9:00-14:00

     

Klej do styropianu UHU Por 40g.

11.90
Waga:
40g
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 5 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: UHU

Na stanie: 5 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

  • Waga: 40g
10.35
szt.

Opis produktu Klej do styropianu UHU Por 40g.

Klej do styropianu UHU Por 40 g.

  • Szybko wysychający
  • Do klejenia styropianu
  • Szybkowysychająy
  • Transparentny

 Klej tworzący elastyczną (syntetyczna guma), cienką powłokę o stosunkowo długim okresie zachowania lepkości, ale o krótkim okresie wiązania. Skład zastosowanych rozpuszczalników jest tak dobrany, aby struktura pianek polistyrenowych pozostała nieuszkodzona. Dlatego klej polecany jest do łączenia twardych pianek polistyrenowych między sobą, jak również przyklejanie ich do drewna, materiałów drewnopodobnych, papieru, metali, wielu plastików, ceramiki, betonu, kamienia. Klej charakteryzuje się ponadto wysoką odpornością na starzenie, jest prawie bezbarwny i wodoodporny. Powłoka kleju jest wolna od kwasów i alkalii.

Materiały: 

Klei styropian również w połączeniu z innymi materiałami, np. drewno, papier, metal, ceramika, gips, tkanina i różnych tworzyw sztucznych.

Sposób użycia:

 Klejona powierzchnia powinna być sucha, wolna od pyłu i tłuszczu. Po nałożeniu kleju na obie klejone powierzchnie, należy pozostawić je do przeschnięcia do momentu, kiedy dotknięcie powierzchni opuszkami palców nie pozostawia na niej śladów. Czas wiązania zależy bowiem od ilości nałożonego kleju oraz od właściwości powierzchni (porowatość) łączonych. Następnie klejone powierzchnie należy dopasować i docisnąć. Trwałe łącze otrzymuje się pomiędzy 5 i 20 minutą po nałożeniu kleju.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: