Moje konto Moje konto

Pigma Micron 6szt. Zestaw cienkopisów precyzyjnych Talens

42.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 6 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: PO(XSDK-6)

Producent: TALENS

Opis produktu Pigma Micron 6szt. Zestaw cienkopisów precyzyjnych Talens

Precyzyjne cienkopisy zestaw 6szt. PIGMA MICRON od Talens

  • Profesjonalne, precyzyjne cienkopisy Pigma Micron japońskiej marki Sakura.
  • Tusz Pigma Ink oferuje niezawodność, doskonałą odporność na środki chemiczne, wodę i blednięcie oraz trwałość na różnych rodzajach papieru.
  • Odpowiednia pigmentacja to nasycone, transparentne kolory, zaś specjalna formuła tuszu gwarantuje, że linie nie będą przebijać na drugą stronę nawet najcieńszego arkusza papieru.
  • Budowa końcówki dozującej tusz jest tajemnicą firmy - zapewnia doskonałą kontrolę, lekkość kreślenia i idealny przepływ pod każdym kątem.
  • Pigma Micron wyznacza standardy dla pozostałych produktów tej kategorii.Debiutując w 1982 roku były pionierskim rozwiązaniem, opartym o tusze na bazie wody. Przez ponad 30 lat pisaki podlegały stałym udoskonaleniom w oparciu o opinie i doświadczenia użytkowników z całego świata, co gwarantuje Państwu zakup artykułów o wysokiej jakości.
  • Cienkopisy japońskiej firmy PIGMA Micron mają siedem dostępnych rozmiarów końcówek, umożliwiających precyzyjne kreślenie linii. Ich wiernymi użytkownikami są projektanci, naukowcy, archiwiści, rysownicy komiksów oraz mangi, ilustratorzy i hobbyści.
  • Poleca się je do rysowania Zentangle. Bez względu na to, czy chcemy się podpisać, czy stworzyć ilustracje, PIGMA Micron to właściwy wybór.

Zestaw zawiera następujące rozmiary:

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Pigma Micron 6szt. Zestaw cienkopisów precyzyjnych Talens kupiły także