Moje konto Moje konto

Pigma Micron 3 szt Zestaw cienkopisów precyzyjnych Sakura

29.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 5 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 34381

Producent: Sakura

Opis produktu Pigma Micron 3 szt Zestaw cienkopisów precyzyjnych Sakura

           Profesjonalne, precyzyjne cienkopisy Pigma Micron japońskiej marki Sakura.

           Tusz Pigma Ink oferuje niezawodność, doskonałą odporność na środki chemiczne, wodę i blednięcie oraz trwałość na różnych rodzajach papieru.

           Odpowiednia pigmentacja to nasycone, transparentne kolory, zaś specjalna formuła tuszu gwarantuje, że linie nie będą przebijać na drugą stronę nawet najcieńszego arkusza papieru.

            Budowa końcówki dozującej tusz jest tajemnicą firmy - zapewnia doskonałą kontrolę, lekkość kreślenia i idealny przepływ pod każdym kątem.

            Pigma Micron wyznacza standardy dla pozostałych produktów tej kategorii.Debiutując w 1982 roku były pionierskim rozwiązaniem, opartym o tusze na bazie wody. Przez ponad 30 lat pisaki podlegały stałym udoskonaleniom w oparciu o opinie i doświadczenia użytkowników z całego świata, co gwarantuje Państwu zakup artykułów o wysokiej jakości.

          Cienkopisy japońskiej firmy PIGMA Micron mają siedem dostępnych rozmiarów końcówek, umożliwiających precyzyjne kreślenie linii. Ich wiernymi użytkownikami są projektanci, naukowcy, archiwiści, rysownicy komiksów oraz mangi, ilustratorzy i hobbyści.

            Poleca się je do rysowania Zentangle. Bez względu na to, czy chcemy się podpisać, czy stworzyć ilustracje, PIGMA Micron to właściwy wybór.

Zestaw zawiera następujące rozmiary:

  • 02 (0,3 mm)
  • 04 (0,40mm)
  • 08 (0,50 mm)

 

 

281Z-2

 

Poleć produkt

:
:
: