Moje konto Moje konto

Farby do tkanin

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można farby do tkanin, które stwarzają ogromne możliwości malowania i zdobienia niemal dowolnej tkaniny. Farby do tkanin można używać do dekorowania koszulek, spodni, czapek czy przygotowywania materiałów okolicznościowych. Farbki do malowania tkaniny są gotowe do użycia nawet bez konieczności rozcieńczania wodą. Można je rozprowadzać pędzlem, gąbką, wałkiem albo rozpylać bezpośrednio na materiał.

Wybierając nasze farby do tkaniny masz pewność, że otrzymasz zamówienie szybko a za zakupy zapłacisz atrakcyjną cenę. Pośród oferowanych produktów znajdziesz m.in farbki i barwniki Decola Textile, Argus, Sosoft, Kreul Glitter, Faber Castell, Pentel i Pintor. Zachęcamy do zakupów.

Kreatywne wykorzystanie farb do tkanin w różnorodnej formie daje drugie życie zarówno nowym, jak i używanym różnego rodzaju tekstyliom. To świetny sposób na odświeżenie nieużywanego już T-shirtu, a także na stworzenie oryginalnego, jedwabnego dzieła. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama farb, konturówek, pasteli i pisaków, produkowanych przez wiodących producentów, którzy gwarantują bezpieczeństwo i trwałość stosowania.

Do ozdabiania tekstyliów użytkowych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, polecamy w pełni bezpieczne, nietoksyczne farby na bazie wody, które sprawdzą się na naturalnych materiałach takich jak bawełna. Farby można stosować bez używania dodatkowych mediów, dobrze radzą sobie również na powierzchniach, takich jak papier, drewno, czy glina.

Farby do tkanin - lista produktów: