Moje konto Moje konto

Manekiny i modele

Manikiny drewniane i modele dostępne w naszym sklepie plastycznym posiadają proporcje anatomiczne postaci ludzkiej. Ruchome elementy dają się formować, przybierając pozycje statyczne i dynamiczne, charakterystyczne dla ciała człowieka. Manekiny drewniane posiadają wymiary: 13 cm, 15 cm, 22 cm oraz 33 cm. Są polecane jako wzór do rysunku i szkicu podczas nauki postaci ludzkiej. W ofercie posiadamy również drewniany model dłoni do nauki rysowania w 4 rozmiarach.

Model posiada ruchomy nadgarstek i stawy palców. Możliwe formowania są zgodne z naturalnymi pozycjami ludzkiej dłoni. Dostępne rozmiary to 17 cm, 20 cm, 24 cm i 29 cm. Manekiny i modele odgrywają bardzo ważną rolę poczas nauki malowania ludzkich postaci. W naszym sklepie znajdziecie również wszystkie niezbędne materiały malarskie i rysunkowe, pozwalające oswoić się ze sztuką i nabyć umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu malarza lub artysty.

Sklep plastyczny Later zapewnia szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam starannie dobierać najlepszy asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

 

Manekiny drewniane i modele - lista produktów