Moje konto Moje konto

Noże, nożyczki i maty

Noże, nożyczki i maty do cięcia, a także kroiki do otworów i skalpele dostępne w sklepie plastycznym Later, to produkty wysokiej jakości. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę zamówionych produktów.Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam starannie dobierać asortyment produktowy do naszego sklepu internetowego. 

Kupisz u nas m.in kroik do otworów, dzięki któremu wykroisz precyzyjnie kształty w folii, na kartonie i na fotografiach. Dzięki dostępnym w sklepie produktom jak maty do cięcia, które są zalecane jako podkład do rysowania, pisania i przede wszystkim cięcia nożem i skalpelem - Twoja przestrzeń robocza już nigdy nie zostanie zniszczona. Maty do cięcia, to świetne rozwiązanie dla wszystkich zwracających uwagę na stat optyczny blatu w pracowni. Maty wyposażone są w podziałkę.

Zwróć uwagę również na profesjonalne noże do cięcia papieru i nożyczki. Wiele dostępnych rozmiarów sprawi, że idealnie dobierzesz ich wielkość do gabarytów swoich dłoni. 

Kompletując swoje zamówienie nie zapomnij o innych artykułach plastycznych. Pamiętaj, że do paczki zmieści się dużo akcesoriów a zapłacisz za nią tylko raz!

Noże, nożyczki, maty do cięcia - produkty: