Moje konto Moje konto

<<< Sakura Pigma Micron >>>

Sakura, Pigma Micron - Najwyższej jakości pisaki Sakura Pigma Micron, niezawodne, odporne na środki chemiczne, wodę i blednięcie oraz zapewniające najwyższą trwałość na różnych rodzajach papieru. Odpowiednia pigmentacja to nasycone, transparentne kolory, a specjalna formuła tuszu to gwarancja, że linie nie będą przebijać na drugą stronę nawet najcieńszego arkusza papieru.

To wszystko gwarantuje marka Sakura Mikron — dostępna w naszym sklepie. Sakura Micron Pigma to uniwersalne pisaki idealne do kaligrafii i rysunku. Dostępne w wielu kolorach z trzema końcówkami o różnej grubości: cienkie, średnie oraz grube. Końcówki Sakura Micron Pigma w zależności od siły nacisku rysują grube lub cienkie linie. Zawierają wysokiej jakości pigmentowy, archiwalny tusz Pigma, który jest chemicznie stabilny, wodoodporny oraz nieblaknący. Rysuje jednorodne, ostre linie, które zachowują głęboką czerń na długo.

Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości — dobrze trafiłeś. Gwarantujemy szeroki wybór pisaków Sakura Micron Pigma oraz błyskawiczną wysyłkę i atrakcyjne ceny.

Sakura Micron - dostępne produkty