Moje konto Moje konto

Kredki i pastele

Kredki i pastele dostępne w atrakcyjnej cenie! W tym dziale znajdą Państwo profesjonalne artykuły rysunkowe. Kupując kredki i pastele olejne w naszym sklepie, każdy ma gwarancję kupowania produktów najwyższej jakości, od znanych i cenionych w branży producentów.

Kredki i pastele olejne - produkty:

1 2 3

Pragniemy, aby nasza oferta była atrakcyjna i konkurencyjna, dlatego też wciąż wzbogacamy ją o nowe produkty, które wzbudzają zainteresowanie naszych klientów oraz pochlebne opinie. Oferujemy kredki akwarelowe, kredki ołówkowe, pastelowe, rysunkowe, artystyczne, bezdrzewne, kwiatowe, magiczne, metaliczne, trójkątne, świecowe, a także szeroki wybór pasteli. W naszym sklepie mogą Państwo również znaleźć produkty, takie jak: wkłady, uchwyty do pasteli, czy ciekawe i idealne na prezent zestawy kredek. Wszystkie artykuły występują w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Pastele, jakie oferujemy w internetowym sklepie plastycznym Later, to produkt, który doskonale sprawdzi się w ręce doświadczonego artysty, jak również w dziecięcej dłoni. Jest to uniwersalny, niezwykle prosty w użyciu gadżet. Pastele umożliwiają rozmazywanie i ciekawe łączenie barw, dzięki czemu uzyskujemy łagodne przejście między poszczególnymi kolorami. Oferujemy pastele, pastele suche oraz pastele w kredce. Pastele suche to bogactwo kolorów i barw oraz szeroki wybór producentów. Suche pastele mają niską zawartość składników wiążących oraz sypką i delikatną konsystencję. Są znacznie bardziej precyzyjne, niż pastele olejne, a rysuje się nimi niezwykle gładko. Stosunkowo słabe przywieranie suchych pasteli do podłoża umożliwia tonowanie oraz tworzenie łagodnych przejść między kolorami. Pastele suche w kredce sprawdzają się idealnie podczas tworzenia drobnych i starannych detali. Podobnie, jak zwykle pastele można je w łatwy sposób rozmazywać, uzyskując łagodne przejścia między barwami.