Moje konto Moje konto

Szkicowniki

Oferujemy szkicowniki dla rysowników w najlepszych cenach. Zapewniamy szeroki wybór artykułów plastycznych dla osób o dowolnym stopniu zaawansowania plastycznego. Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa każdego zamówienia - przez co bez wątpienia docenisz zakupy w naszym sklepie internetowym.

Wybierz uniwersalne szkicowniki Canson oraz inne produkty w najpopularniejszych rozmiarach. Kupisz u nas szkicownik A4 - a więc jeden z najpopularniejszych formatów pośród rysowników. Jeśli jednak szukasz czegoś większego lub mniejszego - w naszej ofercie znajdują się również inne warianty jak A5, A3 i inne. 

Dostępne mamy bloki rysunkowe o różnej gramaturze papieru i o różnych objętościach kartek. Możesz wybrać również szkicowniki z czarnymi kartkami lub szkicowniki wielokolorowe. W standradowej opcji szkicownik będzie miał oczywiście papier o białej barwie.

Wybierz nasze sketch booki i rysuj w dowolnym miejscu! Sprawdź również inne produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że zamawiając więcej - za przesyłkę zapłacisz tylko raz, a do kompletu Twój szkicownik wymagać może odpowiednich pisaków, kredek lub ołówków. Zachęcamy do zakupów.

Szkicowniki - dostępne produkty:

 

1 2