Moje konto Moje konto

Werniksy

Werniksy artystyczne w najlepszych cenach. Oferujemy werniksy uniwersalne, matowe, błyszczące i werniksy satynowe. Wybieraj z pośród wielu rodzai i pojemności opakowań. Dostępne są objętości 75ml, 150ml, 250ml, 400ml i 1000ml w postaci płynnej lub w sprayu w zależności czego potrzebujesz i co preferujesz. 

Nasze werniksy, to wysokiej jakości produkty dostarczane przez renomowanych producentów artykułów plastycznych. Polecamy Ci werniks damarowy końcowy dostępny w korzystnej cenie. Sprawdź szczegóły odwiedzając kartę produktu.

Internetowy sklep plastyczny Later oferuje szeroki wybór produktów malarskich i rzeźbiarskich zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych plastyków. Szybka wysyłka bezpośrednio z naszego magazynu, którą na pewno docenisz zamawiając werniksy w naszym sklepie. Pamiętaj również, że za przesyłkę płacisz tylko raz - możesz więc sprawdzić również inne kategorie naszego sklepu - być może oprócz werniksów potrzebujesz jeszcze innych artykułów plastycznych. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dostępne werniksy:

1 2