Moje konto Moje konto

Modelina

Modelina termoutwardzalna i samoutwardzalna oraz wiele innych produktów rzeźbiarskich możesz kupić w sklepie plastycznym Later. Oferujemy wysokiej jakości modeliny, plasteliny oraz różnego rodzaju masy plastyczne idealnie dla dzieci i dorosłych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę. Modelina termoutwardzalna pod wpływem wysokiej temperatury staje się twarda, jednak należy pamiętać, że większość figurek z tego rodzaju modeliny to produkty trwałe, jednak dość kruche, które z tego powodu nie nadają się do zabawy dla małych dzieci. Ogólnie modelina to jednak świetna masa plastyczna, która nadaje się dla wszystkich miłośników DIY.

Modelina artystyczna wyróżnia się kilkoma właściwościami: jest nieco twardsza od plasteliny, przez co nie roztapia sie tak szybko w dłoniach oraz pozwala tworzyć precyzyjne figurki o znacznie większej wytrzymałości niż te z plasteliny. Jest idealna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych artystów. W naszym sklepie plastycznym kupisz najwyższej jakości produkty, takie jak modelina termoutwardzalna i modelina samoutwardzalna oraz inne produkty i artykuły rzeźbiarskie.

Modelina termoutwardzalna, jaką oferujemy posiada intensywne barwy i świetnie sprawdza się również podczas tworzenia różnego rodzaju galanterii, takiej jak broszki lub klipsy. Modelina termoutwardzalna umożliwia tworzenie fantazyjnych wzorów ręcznie bądź za pomocą specjalnych form. Gotowe modele z modeliny termoutwardzalnej, należy utwardzać, wygrzewając je w piekarniku, w odpowiedniej temperaturze. Po wygrzaniu można posmarować je olejem roślinnym, dzięki czemu ich barwa będzie jeszcze intensywniejsza. Modelina termoutwardzalna w sklepie plastycznym Later, to najwyższej jakości masa plastyczna. Przed utwardzeniem jest niezwykle elastyczna i nie brudzi rąk. Nie przylepa się do podłoża, dzięki czemu modelowanie jest niezwykle łatwe i wygodne.

Modelina - lista produktów: