Moje konto Moje konto

Farby do twarzy i ciała

Oferujemy farby do twarzy i ciała w korzystnej cenie. Malowanie farbami twarzy i ciała to przede wszystkim sztuka, ale i wspaniała rozrywka dla wszystkich - nie tylko najmłodszych.

Nasz sklep plastyczny oferuje szeroki wybór farb do twarzy i ciała wiodących na rynku producentów. W ofercie m.in farbki do twarzy Snazaroo, Face Colours i Colorino. Katalog obejmuje nawet najbardziej nieoczywiste kolory i odcienie.  Dostępne sztyfty, wykonane są na bazie wody, co bardzo pozytywnie wpływa na prostotę aplikacji produktu — nie ma konieczności mocnego dociskania kredki do twarzy, celem uzyskania pożądanego efektu.

Co ważne oferowane u nas, farby do twarzy są bezpieczne dla skóry — nie zawierają toksyn oraz nie podrażniają wrażliwej cery najmłodszych. Farby wyróżniają się gęstą i kremową konsystencją, co pozwala na łatwe rozprowadzenie po skórze całego ciała, a ponadto zapobiega wysychaniu farby pod wpływem ciepła. Farbki, tworzą elastyczną powłokę, która nie spływa oraz nie rozmazuje się, jednocześnie nie sprawiając problemów podczas zmywania.

Zapewniamy szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny.

Farby do twarzy i ciała - prudukty: