Moje konto Moje konto

Pastele w kredce Gioconda 48 kolorów

190.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

190.00
szt.

Opis produktu Pastele w kredce Gioconda 48 kolorów

Pastele GIOCONDA 8100 reprezentują tradycyjny produkt firmy KOH – I – NOOR HARDTMUTH, który cieszy się dużą popularnością od wielu lat.

  • Kluczowymi komponentami twardych pasteli są najlepszych jakości, perfekcyjnie rozproszone pigmenty, starannie wyselekcjonowane i sprowadzone od najbardziej renomowanych firm z całego świata. Z tego powodu wysoka koncentracja barwnika jest aplikowana do wszystkich produktów tej linii.
  • Innym ważnym składnikiem jest glinka, zwykle biała, cechująca się wysoką klarownością i pierwszorzędną jakością. W połączeniu z wysoko-jakościowymi składnikami wiążącymi i innymi dodatkami daje to  twardym pastelom niepowtarzalny efekt pracy na papierze oraz innych mediach.
  • Pastele zawierają zestaw unikalnych komponentów, które gwarantują komfort pracy i łatwe rozprowadzanie koloru bez potrzeby silnego nacisku. Ta pomocna cecha jest wzmocniona dzięki zawarciu w pastelach specjalnego olejnego preparatu. Do mieszania kolorów może być też użyta terpentyna.
  • Żaden ze składników używanych w procesie produkcji nie zawiera toksycznych albo szkodliwych substancji więc kredki są odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: